Recenzie Clatronic

Clatronic JM 3344

Clatronic JM 3344

Pridané: 26. decembra 2021

Zakúpený v MALL.SK

Vyrábam si domáci jogurt. Spokojná som

Overený zákazník zlavacik.sk Overený zákazník

Pridané: 24. decembra 2021

Zakúpený v zlavacik.sk

• Nie je tam koncovka na štrbiny čo predtým bolo

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 17. decembra 2021

• Piecť sa musí na nižšej teplote (čo je strašne zdĺhavé), inak je oplátka na jednej strane pripálená.
  • ja som ho musela po prvom pečení vrátiť. pri druhom pečení mi 5x vyhodil prúdový chránič (elektroinštaláciu v byte nám menili pred 4 mesiacmi).
  • Za mňa nie. Kúpila som ho iba preto, že som mala zarobené cestá a starý oplátkovač sa mi pokazil. žiadny iný typ oplátkovača by mi už do Vianoc neprišiel. S týmto som mala viac vybavovačiek a opletačiek ako osohu.

Overený zákazník MADER Overený zákazník

Pridané: 9. decembra 2021

Zakúpený v MADER

• jeme aj farbu s oplatkami

od prveho použitia schadza farba z platničiek
pri najšetrnejšom použivani

Clatronic BM 3472

Clatronic BM 3472

Pridané: 23. novembra 2021

Zakúpený v MALL.SK

• Nepení a vreští ako cirkulár

Výrobok ma prekvapil v zlom. Bola na ňom nálepka z nejakého testu, ako veľmi dorbý výrobok. A aj na interneter bol vyhodnotený v reámci nejakého testu ako výborný. Výrobok bol doručený veľmi dobre zabalený, prepravný obal bol perfektný. Problém začal pri jweho rozbalovaní. Až pri vybalovaní z predajného obalu sopm si všimol, že výrobok už bol pred odoslaní byvalený. Krabica mala porušenú "plombu" t.j. priesvitnú samolepku, ktorou sa pečatia predajné obaly. Výrobok bol zabalený v dvoch polystyrénových obaloch, ktoré by mali do seba zapadnúť, avšak to samozrejme nešlo, pretože plastové= sáčky, v ktorých bol výrobok pôvodne zabalený, boli síce natiahnuté na výrobku, alebo boli zhúžvané a bránili obom polystyrénovým obalom zapadnúť do seba. Preto ich ten, čo výrobok balil, stiahoľ nejakou hrubou izolepou, aby sa tento obal nerozpadol. Sieťový kábel bol vložený do pôvodného sáčku, avšakl aj ten bol poprelepovaný topu istou izoplepou. Skrátka a dobre, buď to bol predvádzací kus, alebo kus, ktorý niekto už vrátil. Po vybaalení som sa rozhodol výrobok vyskúšať, vraj robí vynikajúce ovocno-mliečne koktajly,a vynikajúcu a krémovú penu do kávy. Chyba. Nerobí. Penu do kávy našlahal takú mdlú, viac kvapalina ako pena. NO a koktail tiež nestál za nič. Nápoj nespenil a maliny nerozmiešal. Intenzitu miešania je možné nastaviť do dvoch polôh. Na tej nižšej sa prístzroj rozvrešťal ako cirkulár, takže som ho ihneď musel vypnúť.
bol už večer a nechcel som susedov vyrušovať pri ich večernej sieste. Pri vyššícich otáčkach síce až tak nezavýjal, ale aj tak penu nevyšlahal. No a na závaer reklamácia : reklamoval, že výrobok bol otvorený, aj napriek tomu, že to predajca n ikde neuvádza, potom to, že neušlahá žiadnu penu a nakoniec, že je veľmi hlučný, a toi až tak, že to pripomína cirkulár pri rezaní dreva. Doslova. Výsledok reklamácie : Mall mi ihneď dal dobreopis, čo kvituje, abňvšak s tým, že sa mi tento výrob opk nehodí/nevyhovuje/ alebo je nevhodný, čo je vlastne to isté, len inými slovami popísané. Ani slovko o tomn, že je vadný, rozbvalený atď. (pozri vyššie). To mi na MALL vadí - nepravdsivé údaje v reklamácii. Takže až sio tento výrobok - napeňovač mlieka CLATRONIC BM 3472 - nabudúce niekto kúpi, možno si kúpi ten kus, čo som ja ako vadný vrátil. Kvôli nesprávne popísaným dôvodom pre vrátenie výrobku.

Clatronic KM 3709

Clatronic KM 3630

Overený zákazník zlavacik.sk zákazník

Pridané: 25. októbra 2021

Zakúpený v zlavacik.sk

Celkovo pôsobí produkt málo doveryhodne. Použité plasty sú krehké, nedostatočne dimenzované vzhladom na predpokladaný sposob využívania.
Zrejme bude pomerne hlučný, zmena otáčok je realizovaná výlučne elektricky, nie mechanickým radením prevodovych stupňov (zákonite je požadovaný vysoký príkon a otáčky elektromotora, ktorý ale nemá optimálny priebeh momentovej krivky.
Je to však nedostatok výrobcu, nie predajcu. Konkrétny produkt bol vyrobeny v Číne.

Overený zákazník Zdravynakup.sk Overený zákazník

Pridané: 20. septembra 2021

Zakúpený v Zdravynakup.sk

Nevyhoda je,ze to nema slovensky preklad,neviem sa pohnut dalej,hladam tlmocnika

Clatronic WKR 3624

Clatronic WKR 3624

Overený zákazník MALL.SK Vanda

Pridané: 17. septembra 2021

Zakúpený v MALL.SK

• Sikovna,mala a zatial fungujuca kanvica.

Overený zákazník Zdravynakup.sk Overený zákazník

Pridané: 15. septembra 2021

Zakúpený v Zdravynakup.sk

• pred rokmi som mal tento vysávač a preto som si ho kúpil znova
Clatronic CM 3372

Clatronic CM 3372

Overený zákazník Nejlevnější zboží.sk Camastra s.r.o.

Pridané: 26. augusta 2021

Zakúpený v Nejlevnější zboží.sk

Je to výhodný pekáč na chutné palacinky.

Clatronic DB 3717

Clatronic CL 3716

Clatronic CL 3716

Pridané: 28. júla 2021

Zakúpený v MALL.SK

nemá patričnú výkonnosť, lamely na usmernenie chladiaceho vzduchu sa nemôžu pohybovať diaľkovo, ale
len fyzicky a to rukou.

Clatronic FR 3195

Overený zákazník www.eletech.sk Anna

Pridané: 20. júna 2021

Zakúpený v www.eletech.sk

Práve na Vašej stránke som našla to čo som hľadala lebo všade boli ale mne nevyhovovala veľkosť . Ešte raz ďakujem krásne a prajem krásny deň.

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 17. júna 2021